وب سایت جاکو مسابقه عکاسی با موضوع خانه های روستایی برگزار می کند.

وب سایت جاکو در راستای معرفی زیباییهای طبیعت ایران و معرفی روستاهای زیبا و بافت معماری رایج در سراسر ایران، اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی دائمی نموده است. مسابقه عکاسی جاکو سالانه چهار دوره، به صورت بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه برگزار می گردد. برندگان در انتهای هر فصل معرفی شده و جوایز کوچکی به رسم قدردانی به ایشان تقدیم می گردد.

جوایز مسابقه:
نفر اول: دو میلیون ریال
نفر دوم: یک میلیون ریال

مهلت ارسال آثار: هر فصل آخرین روز همان فصل

نکات مهم:
  1. - شرکت برای عموم علاقمندان آزاد است.
  2. - آثار بایستی توسط خود شرکت کننده گرفته شده باشد و چنانچه در خصوص عکسی خلاف این مشاهده گردد، عکس از مسابقه حذف می گردد. لازم به ذکر است که سایت جاکو هیچ گونه مسئولیتی در قبال عکسهایی که قانون کپی رایت را رعایت نکرده باشند نداشته و مسئولیت به عهده شخص ارسال کننده عکسها می باشد.
  3. - شرکت‌کنندگان می‌بایست فایل تصاویر را الزاما با ابعاد اصلی و فرمت JPG یا RAW به آدرس ایمیل info@jakoo.ir ارسال نمایند.
  4. - هر شرکت‎کننده می‌تواند حداکثر 2 قطعه عکس برای شرکت در مسابقه ارسال نماید.
  5. - ترجیحا عکس ارسالی در هر فصل، حال و هوای همان فصل را نیز منعکس نماید. به عنوان مثال، عکسی که جهت مسابقه بهاره ارسال می گردد، حال و هوای بهار را نیز تداعی نماید.
  6. - در موضوع ایمیل محتوی عکسهای ارسالی، اشاره نمایید که ایمیل مربوط به مسابقه عکاسی می باشد و در متن ایمیل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن، تاریخ عکس و همچنین نام و آدرس روستای مربوط به عکسهای خود را ثبت نمایید.
  7. - در ضمن چنانچه بتوانید اطلاعاتی در خصوص روستای مربوطه و جاذبه های گردشگری آن نیز ارسال نمایید، اطلاعات ارسالی به نام خود شما در سایت جاکو ثبت می گردد. این زحمت شما گامی خواهد بود در راستای شناسایی تمامی جاذبه های ایران زمین.

توجه: عکسهای انتخابی هر فصل به همراه نام عکاس در صفحه اینستاگرام سایت جاکو منتشر می شوند.