ثبت و نمایش یک مکان در جاکو، به دو حالت عادی و ویژه قابل انجام است. نمایش ویژه در دو گروه طلایی و نقره ای به مدت یکماه ارائه می گردد. نمایش ویژه موارد باعث بیشتر دیده شدن آنها و در نتیجه جذب مشتری بیشتر خواهد بود.

جهت نمایش یک مورد اجاره ای به صورت ویژه، ابتدا هزینه را بر اساس جدول زیر به شماره حساب اعلام شده پرداخت نمایید. سپس در صفحه ثبت یا ویرایش مورد انتخابی، نوع نمایش و اطلاعات پرداخت را وارد نمایید. پس از تایید پرداخت توسط تیم جاکو، مورد مربوطه، به مدت یکماه به صورت ویژه نمایش داده خواهد شد. پس از پایان مدت یکماه، نمایش به طور خودکار به حالت عادی برگردانده می شود.

نوع نمایش هزینه علامت مشخصه
عادی رایگان
نقره ای 50,000 تومان
طلایی 80,000 تومان

لطفا هزینه نمایش ویژه را به شماره حساب 5041721036688563 نزد بانک رسالت به نام پریسا پوریوسف کارت به کارت نمایید و شماره پی گیری و یا ارجاع را در هنگام ثبت و یا ویرایش آگهی خود وارد نمایید.

مزایای نمایش ویژه :
- نمایش در لیست نتایج جستجو، قبل از آگهی های عادی (طلایی اولویت اول ، نقره ای اولویت دوم و عادی اولویت سوم)
- نمایش مکانهای اجاره روزانه ویژه در تمامی صفحات مطالب مجله گردشگری جاکو
- نمایش با اولویت بالا در نقشه (مکانهای ویژه در نقشه جلوتر از موارد عادی نمایش داده می شوند)

این ویژگیها باعث افزایش تعداد بازدید مکان اجاره ای ویژه و در نتیجه افزایش مشتری برای اجاره دهنده آن مکان می گردد. همیشه در نظر داشته باشید که بازدیدکنندگان توجه بیشتری به مکانهای ویژه می نمایند.

توجه: جهت نمایش ویژه، اطلاعات صفحه مربوطه، بایستی تنها مربوط به یک مکان و با اطلاعات و عکسهای واقعی باشند. موارد مغایر جهت نمایش ویژه تایید نشده و وجه واریز شده به حساب مشتری برگردانده خواهد شد.


آیا می خواهید بدون صرف زمان و هزینه، شما هم در حوزه گردشگری، کسب درآمد نمایید؟ بله؟ ... کلیک کنید!